Nakúpiť cez tel.: 603 581 305
Záruka 24 mesiacov (aj pre firmy)
Zasielame do ČR aj na Slovensko
Našli ste tento produkt niekde lacnejšie? Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám alebo zavolajte a my sa prispôsobíme.
Moderný stereo zosilňovač s výnimočným zvukovým výkonom

Vibelink Amp je HiFi zosilňovač od WiiM navrhnutý pre použitie s modernými firemnými streamovacími zariadeniami, podobne ako sú WiiM Mini , Pro , Pro Plus alebo Ultra , ale tým že je vybavený starostlivo vybranými komponentmi vysokej kvality z neho robí ideálneho spoločníka aj pre vaše audio komponenty vysokej kvality (CD / Streamery, BD / DVD prehrávače,.

Integrovaný zosilňovač Vibelink Amp je osadený prémiovým DAC ESS 9039Q2M , zosilňovacím čipom TI TPA3255 a šiestimi operačnými zosilňovačmi TI OPA1612 , vďaka týmto komponentom poskytuje extrémne nízke skreslenie a šum, čím odhaľuje detaily, ktoré bežné zosilňujú. Podpora vysokého rozlíšenia zvuku až 192 kHz/24 bitov zachováva vernosť každej nahrávky a zároveň rozširuje dynamický rozsah pre bohatší a pôsobivejší posluchový zážitok.

Konštrukcia zosilňovača zďaleka prevyšuje jeho cenovú kategóriu, dôkazom je celohliníkové šasi ktoré ponúka výnimočnú odolnosť a špičkový výkon, aj vďaka sofistikovanému systému tepelnej regulácie pomocou medenej tepelnej trubice a veľkého hliníkového chladiča, zaisťuje efektívne chladenie a dlhodobú spoľahlivosť aj pri náročnej prevádzke.

Pre analógové zdroje je prítomný "Pure" RCA vstup, pre digitálne zdroje optický/koaxiálny s možnosťou vysokého rozlíšenia až 192kHz/24bit. Predný panel disponuje "klasickým" knobom pre pohodlné a presné ovládanie hlasitosti. Vstupy je možné prepínať fyzickým tlačidlom.

Kľúčové technológie WiiM Vibelink Amp:

| Trieda zosilňovača: | Trieda D |
|---|---|
| Použitý D/A prevodník: | ESS ES9038Q2M |
| Použitý procesor: | TI TPA3255 |
| Výkon zosilňovača: | 2x100W 8Ω, 2x200W 4Ω |
| Frekvenčný rozsah: | 20Hz – 20kHz ± 0.5dB |
| Odstup signál / šum: | ≥110dB |
| Digitálne vstupy: | Koaxiálny, Optický (192kHz/24-bit) |
| Analógové vstupy: | RCA, Trigger In |
| Rozmer zosilňovača: | 200 x 200 x 63mm |
| Hmotnosť: | 2.05 kg |

Novinka - zima 2025
japonský DAC a predzosilňovač
![]()
Copyright © 2014 - 2025 by PP HiFi Studio Otrokovice. All rights reserved.